Jakie są najpopularniejsze modele okularów słonecznych Solano?

Marka Solano oferuje bardzo wiele modeli okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn w różnym przedziale wiekowym. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jakie panują obecnie trendy i na co zwrócić uwagę przy zakupach.

Modele dla eleganckich mężczyzn

Marka Solano oferuje bardzo wiele modeli okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn w różnym przedziale wiekowym

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się okulary Solano męskie SS 20834 C. Jest to idealny wybór dla osób, które preferują nie tylko metalowe oprawy, ale również bardzo duże szkła. Oprawy w złotym kolorze i charakterystyczne zauszniki są znakami charakterystycznymi modeli SS 20834 C. Okulary przeciwsłoneczne wyposażone są oczywiście w specjalne filtry, które zapewniają pełną ochronę przed promieniami słonecznymi. Na szczególną uwagę zasługują również antyrefleks, który znajduje się od strony wewnętrznej. W dużej mierze to właśnie dzięki niemu można raz na zawsze zapomnieć o dokuczliwych odbiciach obrazu. Nowoczesne okulary Solano męskie wyposażone są także w polaryzację. Są to specjalne filtry, które przepuszczają wyłącznie światło zorientowane pionowo. Eliminowane jest z kolei światło zorientowane poziomo. W zestawie dostępny jest elegancki futerał, dzięki czemu okulary mogą okazać się ciekawym pomysłem na udany prezent dla bliskiej osoby.

Jaki kolor i grubość oprawek?

Wybierając okulary przeciwsłoneczne warto zwrócić uwagę na kolor i grubość oprawek. Panowie o nieco drobniejszych rysach powinni wybrać nieco mniej masywne oprawki. Dla panów o dużych głowach i pociągłej twarzy przeznaczone są z kolei bardzo wyraźne oprawy. Jeżeli chodzi o sam kolor to zdecydowanie najbezpieczniejszym wyborem są czarne oprawki. W obecnym sezonie rekordy sprzedaży biją oprawki opalizujące, które wyposażone są w różnego rodzaju ozdobniki. Dla młodych mężczyzn ciekawym wyborem są okulary Solano 10318 B z polaryzacją, które można kupić już za niecałe 200 zł. Pamiętać należy jedynie o tym, aby okulary zamawiać w sprawdzonych sklepach online.

A może okulary bez oprawek?

Dla nowoczesnych panów, którzy cenią sobie ekstrawagancję ciekawą propozycją mogą okazać się okulary bez opraw

Dla nowoczesnych panów, którzy cenią sobie ekstrawagancję ciekawą propozycją mogą okazać się okulary bez opraw. Okulary tego typu są doskonałym wyborem dla osób, które lubią sportowy styl ubierania się. Wybierając okulary Solano męskie warto kierować się przede wszystkim wygodą. Dobrze dopasowane okulary nie powinny uwierać i opadać przy ruszaniu głową. W renomowanych salonach optycznych można bez problemu wybrać okulary przeciwsłoneczne z dodatkowymi szkłami korekcyjnymi. Pamiętać należy również o tym, że ochrona oczu jest potrzebna nie tylko w sezonie letnim, ale również w sezonie zimowym. Zakup okularów korekcyjnych warto przedyskutować z okulistą.